SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yarınlarımızı önemsiyoruz. Sistemimiz sıfır atıklı %100 geri dönüşümlü malzemelerden oluşmaktadır.

YERLİ ÜRETİM

Raysan Esnek Bariyer Sistemlerini oluşturan profiller %100 yerli üretim olmakla birlikte Türkiye'nin İLK ve TEK yerli ESNEK BARİYER üreticisidir.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri dış çevre etkilerine karşı daha uzun ömürlüdür. Yüksek esnek kabiliyeti avantajını kullanır. Tek kullanımlık değildir.

BAKIM GEREKTİRMEZ

Boya vs. gibi periyodik bakımlar gerektirmez. Zaman ve işçilik tasarrufları sağlar. Kendinden renkli yapısı ile çizilse bile renk değişimi olmaz. Kirlendiğinde temizlenebilir.

EKONOMİKTİR

Yüksek esneklik değerinden ötürü belirtilen çarpışma değerlerinin altında ki tüm çarpışmalarda kırılmayacaktır. Bu durum uzun süreli kullanım imkânı sağlayacaktır. Metal rakiplerine göre ekonomik açıdan kıyaslanamayacak kadar ekonomik fark sağlayacaktır.

HİJYENİKTİR

Raysan Esnek Bariyer kimyasal formülünden ötürü anti-bakteriyel özelliklidir. Gıda ve kimyasal madde temasına uygundur.

SÜREKLİLİK

Raysan Esnek Bariyer Sistemi tüm profillerini kendi bünyesinde üreten Türkiye’nin ilk ve tek esnek bariyer sistemi üreticisi olduğundan kırılma durumunda aynı kesitte ürün teminini GARANTİ eder. Bu durumda kırılan bölgede ki tüm bariyerleri atmak yerine sadece kırılan profili değiştirebilirsiniz.

HIZLI TEMİN

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri üretici olmasının avantajını kullanır. Raysan sorunlarınıza daha hızlı çözüm üretebilmek için ürettiği her kesitlerden minimum 3500metre stok bulundurur.

HIZLI VE KOLAY MONTAJ

Raysan esnek bariyer sisteminin sayısız avantajının yanında üretim aşamalarının yanında montaj süresi de çok kısadır. Metal rakiplerine göre kıyaslanamayacak kadar hızlı montajlanır.

DEMONTAJ / NAKİL

Raysan Esnek Bariyer Sistemi istendiğinde sökülerek ihtiyaçların değişikliğine göre kolayca yer değiştirilebilir. İstendiğinde ekleme yapılabilir ya da kısaltılabilir.

TEK KULLANIMLIK DEĞİLDİR

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri yüksek esneklik değerlerine sahiptir. Periyodik değişimler gerektirmez. Düzenli bütçe ve düzenli bakım işçiliği söz konusu olmayacaktır.

FİRMAYA ÖZEL TASARIM

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri bünyesinde ki tamamı mühendis kökenli satış temsilcileri ile firmanıza özel keşif ve firmanıza özel tasarım yapmaktadır. Çalışma ortamınıza en uygun ürünlerin tespitini yapmaktadır.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri temelinde topyekûn FABRİKA İÇ MİMARİSİ ortaya koymak hedefindedir. Görüntü olarak metal rakiplerine göre daha şık tasarımlar yapmayı hedeflendiğinden çalışma ortamları Raysan esnek bariyer uygulamaları sonunda daha modern ve daha şık hale gelir. Bu durum çalışan motivasyonunu pozitif olarak etkilemektedir.

ANALİZ

Raysan Esnek Bariyer tüm ürünlerinin mekanik analizlerini istendiğinde müşterileri ile paylaşmayı garanti eder. Ayrıca Raysan tüm ürünlerinin mekanik test sonuçlarının özetini sitesinde paylaşmıştır. Bu test sonuçlarının sonucu olarak doğru alanda doğru mühendislik yapabilme kabiliyetine sahiptir. Raysan teknik analizler ve yetkin mühendis kadrosu ile müşterilerine uygun maliyet sunar.

UV DİRENCİ

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri UV ışınlara karşı dirence sahiptir. Bu sayede herhangi bir renk değişimine maruz kalmadan uzun ömür kullanılabilir .

OPERATÖR BİLİNÇLENDİRME

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri çalışma ortamlarında üstün fark edilirlik sağlayarak zaman içerisinde operatör davranışlarında iyileşme sağlamaktadır. Çalışanların otokontrol bilincini gelişimine katkı sağlamaktadır.