Raysan olarak ana temamız iş sağlığı ve işçi güvenliğinin sağlanması, ve bununla birlikte global anlamda sanayinin gelişen ve değişen gereksinimlerine en hızlı ve en uygun ürünler ortaya koyarak, binaların, araçların, makina ve ekipmanların, altyapıların ve en önemlisi de insanların korunmasıdır.

Raysan, endüstriyel yapılar, lojistik depolar, üretim tesisleri, kimyasal üretim ve depolama tesisleri, hava alanları gibi en zorlu çalışma ortamları için esnek, dayanıklı ve yüksek verimli güvenlik bariyerlerinin üretimini yapan Türkiye’nin ilk ve tek yerli firmasıdır. Çelik bariyerler yerine yüksek teknolojili plastik hammaddeleri çeşitli test ve analizler yardımıyla geliştirerek yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir.

Raysan olarak, üretici olmanın verdiği avantaj ile müşterilerinin beklentilerini ve spesifik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayacak çözümler sunmayı taahhüt ederiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli kendini geliştirme tutkusuyla değer zincirimizi oluşturmaktayız.

 

Üretim aşamalarımızın tamamında  doğanın kaynaklarını etkin ve basiretli bir şekilde kullanarak doğaya duyarlı hareket etmekteyiz. Sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretebilmek amacıyla ürünlerimizin tamamını geri dönüştürülebilen ürünleri tercih ederek oluşturmaktayız.


Doğayı önemsiyor ve yarınlarımıza saygılı oluyoruz.

 

Raysan Bariyer olarak biz, yerel ve uluslararası kalite standartlarını, müşteri beklentilerini aşarak esnek bariyer üretimlerimizde ya da saha uygulamalarımızda tam olarak yerine getirir ve ürünlerimizin kalitesiyle, iş ve insan sağlığına her zaman güvenle hizmet sunmayı hedefleriz.

Ürün ve hizmetlerimizin, müşteri odaklı olması için azim ve tutkuyla çalışırız. Kalite sistemimizi sürdürülebilir kılmak için risk bazlı yaklaşımlar ve çalışan eğitimleri ile sürekli destekleriz.