ŞİRKET PROFİLİ

Raysan olarak ana temamız iş sağlığı ve işçi güvenliğinin sağlanması, ve bununla birlikte global anlamda sanayinin gelişen ve değişen gereksinimlerine en hızlı ve en uygun ürünler ortaya koyarak, binaların, araçların, makina ve ekipmanların, altyapıların ve en önemlisi de insanların korunmasıdır.

Raysan, endüstriyel yapılar, lojistik depolar, üretim tesisleri, kimyasal üretim ve depolama tesisleri, hava alanları gibi en zorlu çalışma ortamları için esnek, dayanıklı ve yüksek verimli güvenlik bariyerlerinin üretimini yapan Türkiye’nin ilk ve tek yerli firmasıdır. Çelik bariyerler yerine yüksek teknolojili plastik hammaddeleri çeşitli test ve analizler yardımıyla geliştirerek yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir.

Raysan olarak, üretici olmanın verdiği avantaj ile müşterilerinin beklentilerini ve spesifik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayacak çözümler sunmayı taahhüt ederiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli kendini geliştirme tutkusuyla değer zincirimizi oluşturmaktayız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Üretim aşamalarımızın tamamında doğanın kaynaklarını etkin ve basiretli bir şekilde kullanarak doğaya duyarlı hareket etmekteyiz. Sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretebilmek amacıyla ürünlerimizin tamamını geri dönüştürülebilen ürünleri tercih ederek oluşturmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Raysan Bariyer olarak biz, yerel ve uluslararası kalite standartlarını, müşteri beklentilerini aşarak esnek bariyer üretimlerimizde ya da saha uygulamalarımızda tam olarak yerine getirir ve ürünlerimizin kalitesiyle, iş ve insan sağlığına her zaman güvenle hizmet sunmayı hedefleriz.

Ürün ve hizmetlerimizin, müşteri odaklı olması için azim ve tutkuyla çalışırız. Kalite sistemimizi sürdürülebilir kılmak için risk bazlı yaklaşımlar ve çalışan eğitimleri ile sürekli destekleriz.

Neden Raysan Esnek Bariyerleri?

Raysan Esnek Bariyer olarak sektöre yön veren ve bu doğrultuda AR-GE çalışmaları yapan tek şirket olarak bizi seçmeniz için geçerli nedenlerimiz var.

Üretimden montajlama bitimine kadar uçtan uca profesyonel hizmetler.

Tüm ürünlerimizin tasarımı ve montajlama konumları dünya standartlarında verilen referanslardan yapılmaktadır. Gerekli tüm belgelerimiz kurumsal sayfamızdan görebilirsiniz.

Türkiye'nin her noktasında montajlama hizmetimiz mevcuttur.

Türkiye'deki sektörü oluşturduğumuz günden itibaren Türkiye'de bu işin üretimini yapan ilk ve tek şirketiz.

Yıllık ciromuzun %13'nü ürün geliştirmeye harcıyoruz. Bunu gerek yurt içinde gerek yurt dışında yapıyoruz.

Türkiye'de tasarlanıp, Türkiye'de üretilmektedir.
Ücretsiz Danışmanlık İçin Arayınız

(+90) 216 223 00 23

Raysan Esnek Bariyer
Raysan Esnek Bariyer
Raysan Esnek Bariyer
Raysan Esnek Bariyer
Raysan Esnek Bariyer
Raysan Esnek Bariyer