Raysan Uçtan Uca Çözümler Raysan Uçtan Uca Çözümler

Uçtan Uca Profesyonel Çözüm

Raysan olarak ana temamız iş sağlığı ve işçi güvenliğinin sağlanması, ve bununla birlikte global anlamda sanayinin gelişen ve değişen gereksinimlerine en hızlı ve en uygun ürünler ortaya koyarak, binaların, araçların, makina ve ekipmanların, altyapıların ve en önemlisi de insanların korunmasıdır.

Raysan Mühendislik Bakışımız Raysan Mühendislik Bakışımız

Mühendislik Bakışımız

Raysan Bariyer olarak yaptığımız her işte dünya standartları seviyesinde işlem yapıp, yaptığımız her işlemde arkasındaki mühendisliğe bakarak üretim yapıyoruz. AR-GE yatırımlarımız bize gösteriyorki geliştirmeye devam ettiğimiz ürünlerde sadece insan koruması değil makina korumasında da ileri seviyelere taşımız bulunmaktayız.

Raysan Geniş Hizmet Ağı Raysan Geniş Hizmet Ağı

Geniş Hizmet Ağı

Raysan Bariyer olarak Türkiye'nin 81 ilinde montaj ekibimiz ile hizmet verebiliyoruz. Aynı zamanda yurt dışı çalışmalarımız ile sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok farklı noktasında da montaj hizmeti verebilmekteyiz.

Raysan Türkiye'nin İlk ve Tek Üreticisi Raysan Türkiye'nin İlk ve Tek Üreticisi

Türkiye'nin İlk ve Tek Üreticisi

Türkiye'deki sektörü oluşturduğumuz günden itibaren Türkiye'de bu işin üretimini yapan ilk ve tek şirketiz. Esnek bariyer sistemlerini Türkiye'den dünyaya taşıyoruz ve dünya lideri olmak için ilerliyoruz.

Raysan ARGE & ÜRGE Raysan ARGE & ÜRGE

AR-GE ve ÜR-GE Yatırımları

Yıllık ciromuzun %13'nü ürün geliştirmeye harcıyoruz. Bunu gerek yurt içinde gerek yurt dışında yapıyoruz. Sektöre yeni teknolojiler katıyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz. Başarımızın en büyük sırrının işimize yatırım yapmak ve geliştirmek olduğunun farkındayız. Bu yüzden her geçen gün AR-GE çalışmalarımızı arttırmaya devam ediyoruz.

Raysan Türkiye'nin İlk ve Tek Üreticisi Raysan Türkiye'nin İlk ve Tek Üreticisi

Yerli Üretim

Türkiye'de tasarlanıp, Türkiye'de üretilmektedir. 2016 yılından itibaren özel kimyasal formülünü Türk kimyagerleri ile, tasarımlarını Türk mühendisleri ile yapılmıştır. Türkiye'de 2 fabrika ile üretimimize, tasarımlarımıza ve hizmetlerimize devam etmekteyiz.