Raysan Esnek Bariyer ve Darbe Koruma Sistemleri en zor şart ve ekipmanlar için çarpışma analizleri yapmaktadır. Raysan Esnek Bariyer aynı kesitteki metal rakiplerine göre çok daha fazla güvenilirdir.

Raysan Esnek Bariyer diğer rakiplerine göre tek kullanımlık olmaması, bakım gerektirmemesi ve tamirinin kolay olması sebepleri ile işletmelerde maliyet avantajı sağlamaktadır.

Raysan Esnek Bariyer ve Darbe Koruma Sistemleri Türkiye’nin İLK ve TEK yerli esnek bariyer üreticisidir.

Raysan Esnek Bariyer Metal rakiplerine göre çok daha hızlı ve kolay montajlanmaktadır. 2 personel vardiyada 35-40m bariyer montajlayabilmektedir. Bu süre bariyer tipine göre artabilir yada azalabilir.

Raysan metal rakiplerine göre çok daha hızlı üretim yapabilmektedir ve çok daha hızlı montaj yapabilmektedir.

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri firmanıza özel ölçülerde üretim yapabilmektedir. Her firmanın ihtiyaçları farklı olduğundan her bir firma için farklı keşif yapılmaktadır.

Raysan ‘’YARINLARIMIZA SAYGI’’ ilkesi ile %100 geri dönüştürülebilir malzemeler tercih etmektedir.

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri hijyeniktir. Direk gıda temasına uygundur. Kimyasal temasına direnci yüksektir.

Raysan Esnek Bariyer Kolay montajlanma özelliğine sahiptir. Montaj aletleri ve tecrübesi olan herkes kolaylıkla montaj yapabilir. Montaj kitleri bariyerler ile birlikte gönderilmektedir.

Raysan Esnek Bariyer Sistemleri özel bileşiği sayesinde paslanmayacaktır, korozyona uğramayacaktır. Çarpışmalarda esneyerek tekrar eski haline döneceği için boya ve bakım gerektirmeyecektir.

Raysan Esnek Bariyerinizi ihtiyaçlarınızın değişmesine bağlı olarak istediğiniz zaman istediğiniz yere kolayca taşımanız mümkündür.

Raysan Esnek Bariyeriniz çizilse bile kendinden renkli yapısı sayesinde renk değişikliği olmayacaktır. Yine de boya gerektirmeyecektir.

Raysan Esnek Bariyer kırıldığında sadece kırılan profili istediğiniz ölçüde tekrar temin edebilirsiniz. Maksimum 15dakikada tekrar yerine takabilirsiniz.

Raysan ‘’Slider Plakası’’ adını verdiği ekipmanı sayesinde hızlı trafiğe açılması ve kapanması beklenen bölgeler için çözüm üretmiştir. Saniyeler içinde esnek bariyerinizi söküp tekrar takabilirsiniz.

Raysan Esnek Bariyer kendinden renkli dokusu ile üstün dikkat çekme ve farkındalık oluşturma özelliğine sahiptir. Uygulandığı firmaların çoğunda çalışan davranışlarına olumlu etkileri gözlenmiştir.
Sıkça Sorulan Sorular